Firma sprzątająca. Sprzątanie mieszkań, domów, biura, mycie okien, pranie dywanów ,czyszczenie tapicerkę samochodową, sprzątanie po budowie, pomoc domową na terenie Lublina, Świdnika
Sprzątanie, pomoc domowa, mycie okien, pranie dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej

Sprzątanie po remoncie i budowie

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji innych powierzchni.

SPRAWDŹ

 

 

Pomoc domowa

Pomagamy również w codziennych obowiązkach domowych.

SPRAWDŹ 

 

 

Pranie dywanów , wykładzin, kanap i tapicerki samochodowej

A wszystko w domu klienta lub biurze.

SPRAWDŹ 

 

 

Mycie okien

Oferujemy mycie różnego rodzaju okien, elementów szklanych jak i nietypowych przeszkleń.

SPRAWDŹ 

 

 

Sprzątanie domów i mieszkań

 Firma sprzątająca mClear dostarcza         profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzątania domów i mieszkań na zlecenie klientów indywidualnych.

SPRAWDŹ 

 

 

 Profesjonalne sprzątanie dla biur

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania powierzchni biurowych. Otaczamy profesjonalną opieką obiekty firmowe, siedziby urzędów, instytucji i zakładów pracy.

SPRAWDŹ 

 

Lublin to miasto idealne dla przedsiębiorców - pracowników tu nie brakuje, a infrastruktura sprawia, że warto założyć tu swój biznes. Jak więc rozwiązać kwestię utrzymania czystości w firmie?

1. Nie oszczędzaj na sprzątaniu

Dlaczego zaczynamy ten artykuł od stwierdzenia, że na sprzątaniu biur w Lublinie nie warto oszczędzać? Przede wszystkim dlatego, że czystość w pomieszczeniu firmy mówi o jej kondycji. Szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z fizycznymi spotkaniami z klientem. Zakurzone biuro będzie odpędzać potencjalnych kontrahentów, tym bardziej, że cena zatrudnienia sprzątaczek wcale nie jest wygórowana. Także pracownicy mogą się skarżyć na złą jakość warunków pracy. Więc jeżeli tylko masz większe biuro, to zastanów się nad zatrudnieniem personelu sprzątającego.

Drugą rzeczą, nad jaką się musisz zastanowić, jest kwestia zatrudnienia sprzątaczki na etat czy pół etatu, bądź zlecenie sprzątania zewnętrznej firmie. Są plusy i minusy każdej z tych dwóch sytuacji. W pierwszej będziesz miał pewność, że osoba, którą zatrudniłeś, zajmuje się na bieżąco czystością, jednak będziesz zmuszony do ponoszenia znacznych kosztów pracownika. Jednak będzie to zaufana osoba, która zawsze będzie na miejscu i zapewne złapie dobry kontakt z resztą pracowników. Druga opcja to firma sprzątająca, która przyjedzie na określoną godzinę i wysprząta biuro. Może być to w godzinach pracy biura jak i po nich - wszystko zależy od tego czy będziesz chciał, aby ktoś chodził po przedsiębiorstwie w trakcie dnia. Koszty zależne są od pakietu, który wybierzesz oraz zakresu czynności, jaki ustalisz. Samodzielna sprzątaczka często wykonuje o wiele więcej pracy, jednak ryzyko jej zatrudnienia jest większe, gdyż sprzątaczka to zawód, który ulega bardzo dużym zmianom - często panie i panowie, którzy się parają tą profesją zmieniają swoich pracodawców, bądź jednocześnie szukają innej pracy. Zatrudniając firmę sprzątającą mamy pewność, że będzie ona sprawdzona, a umowa wiążąca na dany okres czasu da nam stabilność.

3. Po pracy czy w jej trakcie

To pytanie zadaje sobie większość właścicieli przedsiębiorstw. Z jednej strony nie chcesz, aby twoim pracownikom odgłos odkurzacza przeszkadzał w pracy, a z drugiej jeżeli ma to się odbywać po godzinach, to trzeba mieć osobę, która zostanie by zamknąć biuro. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest dogadanie się z pracownikami - to oni najlepiej wiedzą, co im będzie przeszkadzać w pracy, a co nie. Jeżeli sprzątanie nie jest zbyt częste, to zawsze można płacić pracownikowi za dodatkowe dwie godziny w pracy. O ile się jakiś zgodzi.

 Sprzątanie w mieście Lublin czy jakimkolwiek innym mieście, gdzie biznes kwitnie, jest koniecznością, więc należy wypracować odpowiedni kompromis, aby każdy był zadowolony - zarówno pracownicy, jak i właściciel. Na szczęście nie są to drogie usługi i większość pracodawców decyduje się na zatrudnienie sprzątaczki czy też ekipy sprzątającej.

 

Sprzątanie biur - co warto wiedzieć?
08 grudnia 2019

Zapewniamy szybkie i profesjonalne sprzątanie domów, mieszkań i firm.

Jeżeli potrzebujesz naszych usług, zadzwoń!

Pracujemy w 

Lublinie, Świdniku

i okolicach.

Skontaktuj się z nami

kontakt@mclear.pl

+48 505763769

Firma sprzątająca. Sprzątanie mieszkań, domów, biura, mycie okien, pranie dywanów ,czyszczenie tapicerkę samochodową, sprzątanie po budowie, pomoc domową na terenie Lublina, Świdnika