Firma sprzątająca. Sprzątanie mieszkań, domów, biura, mycie okien, pranie dywanów ,czyszczenie tapicerkę samochodową, sprzątanie po budowie, pomoc domową na terenie Lublina, Świdnika
Sprzątanie, pomoc domowa, mycie okien, pranie dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej

Sprzątanie po remoncie i budowie

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji innych powierzchni.

SPRAWDŹ

 

 

Pomoc domowa

Pomagamy również w codziennych obowiązkach domowych.

SPRAWDŹ 

 

 

Pranie dywanów , wykładzin, kanap i tapicerki samochodowej

A wszystko w domu klienta lub biurze.

SPRAWDŹ 

 

 

Mycie okien

Oferujemy mycie różnego rodzaju okien, elementów szklanych jak i nietypowych przeszkleń.

SPRAWDŹ 

 

 

Sprzątanie domów i mieszkań

 Firma sprzątająca mClear dostarcza         profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzątania domów i mieszkań na zlecenie klientów indywidualnych.

SPRAWDŹ 

 

 

 Profesjonalne sprzątanie dla biur

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania powierzchni biurowych. Otaczamy profesjonalną opieką obiekty firmowe, siedziby urzędów, instytucji i zakładów pracy.

SPRAWDŹ 

 

 

Wracamy ze szkoły lub pracy i musimy „ogarnąć” miejsce zamieszkania. Są to obowiązki, za które nie otrzymujemy wynagrodzenia i często nie są traktowane jako „prawdziwa” praca.

Co oznacza pojęcie niewidzialnej pracy?

Są to przede wszystkim zajęcia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego ogniska domowego, takie jak: sprzątanie, gotowanie, pranie, opieka nad dziećmi i innymi domownikami.

Darmowa praca

Pomimo powszechnie panującego przekonania o równouprawnieniu nadal istnieje widoczny podział obowiązków. Mężczyzna to, ten który ma zapewnić rodzinie pożywienie, natomiast kobieta ma za zadanie opiekować się dziećmi i dbać o porządek w domu.

W większości rodzin na pełny etat pracuje oboje rodziców. Niektórzy panowie pomagają w obowiązkach domowych. Jednak nadal to kobiety są liderkami w wykonywaniu tych zadań. Nasze mamy i babcie od zawsze dbały o czystość, przygotowywały ciepłe posiłki czy sprawowały nad nami opiekę. Kobiety, które wracają do domu po pracy „na umowę”, zaczynają drugą pracę, za którą nie otrzymują wynagrodzenia.

Wszystko da się pogodzić

Wykonywanie prac domowych wymaga czasu i poświęcenia. Ze względu na to, że są to zazwyczaj nasze obowiązki, jako kobiety mamy gorszą sytuację na rynku pracy. Pracodawca często patrzy na nas przez pryzmat posiadania dzieci czy dbania o rodzinę. Jednak dziewczyny pamiętajcie, że to nie jest regułą! Jest wiele kobiet, które świetnie godzą obowiązki gospodyni domowej z byciem bizneswoman. I jeszcze jedno zdanie do naszych mężczyzn. Chłopaki! Pomagajcie swoim mamom, babciom i dziewczynom w pracach domowych! To nie sprawi, że będziecie mniej męscy, a wręcz przeciwnie!

 

Dzień Niewidzialnej Pracy
Sprzątanie, gotowanie czy robienie prania – są to prace, których nie każdy lubi  wykonywać.
25 sierpnia 2019

Zapewniamy szybkie i profesjonalne sprzątanie domów, mieszkań i firm.

Jeżeli potrzebujesz naszych usług, zadzwoń!

Pracujemy w 

Lublinie, Świdniku

i okolicach.

Skontaktuj się z nami

kontakt@mclear.pl

+48 505763769

Firma sprzątająca. Sprzątanie mieszkań, domów, biura, mycie okien, pranie dywanów ,czyszczenie tapicerkę samochodową, sprzątanie po budowie, pomoc domową na terenie Lublina, Świdnika